هنگام خرید پنل اس ‎ام ‎اس چه معیارهایی را باید مد نظر قرار داد؟

سامانه پیامک رایگان اَوِستا
 هنگام خرید پنل اس ‎ام ‎اس چه معیارهایی را باید مد نظر قرار داد؟

 

 

اگر شما در فکر خرید پنل اس ‎ام ‎اس برای ارسال پیامک هستید حتما با چالش های بسیاری رو به رو هستید. با یک سرچ ساده در موتور جستجوگر گوگل، متوجه خیل عظیمی از ارائه دهندگان پنل پیامکی خواهید شد. با این اوصاف، سردرگمی در انتخاب بهترین و معتبر ترین پنل پیامک امر بدیهی است.

در این مقاله سعی داریم معیارهایی که در هنگام خرید پنل پیامک باید به آنها توجه کرد را با هم مرور کنیم. این معیارها به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین سامانه پیامکی را برای رفع نیازهای تجاری و اقتصادی خود انتخاب نمایید.

تعرفه پرداختی مناسب و معقول هنگام خرید پنل اس ‎ام ‎اس

بدون شک معیار نخست کاربر در انتخاب پنل اس ‎ام ‎اس بحث هزینه پرداختی آن می‎باشد. لازم به ذکر است تعرفه پایه پیامک از سوی سازمان مخابرات تعیین می شود و  شرکت های ارائه دهنده سامانه پیامکی مبلغی اندکی به ازای سود دریافت می‎کنند. پنل پیامکی اَوِستا تضمین می دهد با توجه به کیفیت، امکانات و پلن های شگفت انگیز هزینه ای معقول و مناسب از کاربر دریافت نماید.

ارسال پیامک انبوه با قابلیت تفکیک دقیق

از نقطه نظر کاربر دومین معیار در انتخاب پنل اس ام اس مناسب، قابلیت تفکیک دقیق در ارسال اس ام اس انبوه می باشد. به عبارت دیگر کاربر انتظار دارد پیامک انبوه ارسالی دقیقا جامعه هدف که متناسب با استان، شهر، منطقه، کدپستی، سن، جنسیت، مشاغل و اصناف می باشد را در بر گیرد.

علاوه بر این کاربر انتظار دارد ارسال پیامک محدود به اپراتور خاصی نباشد و تمام اپراتورهای حال حاضر کشور اعم از همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا را پوشش دهد. تمام این موارد در پنل پیامکی اَوِستا لحاظ شده و کاربر به راحتی می تواند جامعه هدف و اپراتورهای مدنظر خود را انتخاب نماید.

پنل کاربری آسان با قابلیت پشتیبانی قوی

معیار بعدی پنل کاربری می باشد در هنگام خرید، پنل کاربری در اختیار کاربر قرار می گیرد که از طریق آن می تواند پروسه تفکیک، ارسال اس ام اس و  بازخوردهای دریافتی را مدیریت کند. واضح است همچین محیطی باید در عین سادگی بیشترین امکانات را برای کاربران فراهم نماید.

علاوه بر این در صورت بروز مشکل در هنگام ارسال پیامک، تیم پشتیبانی قوی نیاز است تا موضوع را از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت با آنها مطرح کرده و پاسخ سریعی دریافت نمایید. دسترسی آسان به امور پشتیبانی یکی از ویژگی های مهم یک پنل پیامک خوب است. سامانه پیامکی اَوِستا این اصل را مبنا قرار داده و به ارائه پنل کاربری کار پسند با پشتیبانی قوی پرداخته که حتی یک شخص مبتدی نیز می تواند به راحتی از آن بهره ببرد.

نتیجه گیری: در این مقاله سعی کردیم معیارهای کلیدی در خرید پنل اس ام اس را تشریح نماییم. در عین حال سامانه پیامکی اَوِستا با معیارهای ذکر شده مورد سنجش قرار دادیم. امید داریم با رعایت نکات ذکر شده، تصمیم گیری برای انتخاب پنل پیامکی مناسب برای شما عزیزان تسهیل گردد.

 

 

 

 

 

چهارشنبه 28 شهريور 1397 928 بازدید