فرم خبرنامه پیامکی در سایت شما!

سامانه پیامک رایگان اَوِستا
فرم خبرنامه پیامکی در سایت شما!

 

شاید شما در برخی از سایت ها بخشی را با عنوان خبرنامه پیامکی دیده باشید. با افزودن این بخش به سایت خود می توانید از افراد درخواست کنید تا برای دریافت اخبار و محصولات جدید شما از طریق پیامک شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایند.
یکی از امکاناتی که سامانه پیامکی اَوِستا در اختیار شما قرار می دهد، خبرنامه پیامکی است.
با استفاده از خبرنامه پیامکی ، کاربران و مشتریان با درخواست خود در خبرنامه شما عضو می شوند و شما می توانید براحتی پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی را برای آنها ارسال نمائید. شماره تلفن افراد عضو شده در دفترچه تلفن شما ذخیره می شود تا به سادگی هرچه تمام تر بتوانید به آنها پیامک ارسال کنید.
مهم ترین مزیت خبرنامه پیامکی این است که پیامک تبلیغاتی به افرادی ارسال می شود که خود خواهان دریافت پیامک های شما می باشند .در واقع شما با استفاده از این روش یک ارسال و تبلیغ هدفمند خواهید داشت.
با استفاده از خبرنامه پیامکی در پنل اس ام اس اَوِستا ، شما می توانید آدرس خبرنامه پیامکی را در سایت و وبلاگ خود قرار دهید تا مشتریان و کاربران شما هر زمان که نیاز به دریافت خبرها و موجودی کالاها و .....از سایت شما داشته باشند ، عضو خبرنامه شما شوند و پیام ها را دریافت نمایند.

برای فعال سازی ابتدا باید یک گروه دفترچه تلفن ویژه این کار ایجاد نموده و سپس کد های html ارائه شده را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

مرال فعال سازی خبرنامه پیامکی :
1- ابتدا از منوی دفترچه تلفن یک گروه با نام دلخواه برای اعضا خبرنامه خود ایجاد کنید.
2- از منوی دفترچه تلفن گزینه خبرنامه پیامک را انتخاب کنید. سپس از لیست نمایش داده شده گروهی را که ایجاد کرده بودید را انتخاب کنید.
3- روی گزینه دریافت کد کلیک کنید تا کد html مربوط به شما ایجاد شود.

حال کافی است کد ایجاد شده را در قالب سایت یا وبلاگ خود کپی کنید تا فرمی به شکل زیر برای شما نمایش داده شود.


در صورت تکمیل فرم توسط کاربران سایت شما، نام و شماره آنها در گروه دفترچه تلفن مشخص شده ذخیره می شود.
در هر زمان می توانید با استفاده از منوی ارسال گروهی یا ارسال اختصاصی به این افراد پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال نمائید.

 

همواره با شما هستیم

سامانه پیامکی اوستا اس ام اس

 


 

 

 

 

شنبه 20 شهريور 1395 1429 بازدید